Haber

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: “Onur Bulut ile protokol imzalamadım”

Kayserispor Lideri Ali Çamlı, Onur Bulut ile imzalanan protokolle ilgisi olmadığını belirterek, imzanın Nurettin Açıkalın’a ait olduğunu söyledi. Başkan Çamlı, “Tek imza geçerli değil. Beşiktaş bize sorsaydı doğruyu söylerdik” dedi.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Beşiktaş’a transfer olan Onur Bulut ile imzalanan protokolle ilgisi olmadığını söyledi. Önder Ali Çamlı, protokolde imzasının bulunmadığını ancak imzanın başkan yardımcısı Nurettin Açıkalın’a ait olduğunu belirterek, “Hazırlanan protokolü Başkan Yardımcımız Nurettin Açıkalın imzaladı. Protokolü görmedim, önüme hiç çıkmadı. .Gelse de tecrübeli bir yöneticiyim, imzalamam, önüme Onur çıkar, “Tadilat sözleşmesi ve 3 yıllık uzatma sözleşmesi geldi. İmzaladım ve ayrıldım” dedi.

Bu protokolün basına sızdırılması sonucunda Fenerbahçe ile görüşmenin sona erdiğini belirten Başkan Ali Çamlı, sarı lacivertli kulübün haklı olarak görüşmeden çekildiğini belirterek; “Fenerbahçe ile bu iş bozulunca ayın 6’sında tek taraflı sözleşmeyi feshettiler. Beşiktaş kulübüne bu protokoldeki imzanın bana ait olduğunu ama benim sahte imza attığımı söylediler. O da tepki gösterdi.

Başkan Çamlı, Onur Bulut’un Beşiktaş’a transferi noktasında yasal yollara başvurarak haklarını arayacaklarını sözlerine ekledi. – KAYSERİ

haber-yaglidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu